Warsaw Enterprise Institute wstawił kilka dni temu w serwisie You Tube film, w którym prezes WEI Pan Tomasz Wróblewski przedstawia „Prawdę o płacy minimalnej”. Niestety prawda ta jest nieco inna niż przedstawią ją Pan Wróblewski.

Pech chciał, że doktor Wojciech Świder analizował dokładnie ten sam artykuł, o którym w swoim materiale mówi prezes WEI. Niestety Pan Wróblewski popełnia tam kilka kardynalnych błędów, a ich liczba i kaliber sprawiają, że może to wynikać z chęci manipulacji widzem.

W związku z tym Wojtek postanowił umieścić swoje ad vocem, w którym rozprawia się z nieprawdziwymi informacjami zamieszczonymi w materiale WEI. Odpowiedź doktora Świdra znajdziecie poniżej.

Gdyby każda osoba wchodząca na portal przelewała nam miesięcznie 30 gr, to bylibyśmy w stanie publikować każdego miesiąca kilkadziesiąt jakościowych analiz, które poprawiłyby jakość debaty publicznej w naszym kraju.

Możesz się do tego przyczynić udzielając nam wsparcia i przelewając na nr konta 49 1020 4027 0000 1302 1542 2304 dowolną kwotęBądź na bieżąco

Najczęściej Czytane