Lotnictwo

American Airlines wchodzi do Polski!

American Airlines ogłosił kilka nowych tras na sezon letni 2020. Wśród nich absolutna nowość w postaci lotów na trasie Chicago – Kraków.

O wejściu American Airlines do Polski mówiono już od kilku lat i jako potencjalny port wskazywano właśnie Kraków. Dotychczas jednak traktowano to głównie jako plotki. Dziś już wiadomo, że informacje stały się faktem.

Nie jest to dobra wiadomość dla LOT, który również operuje na trasie z Krakowa do Chicago. Loty mają rozpocząć się 7 maja 2020 i potrwają do 23 października 2020. Samolotem przeznaczony do obsługi połączenia będzie Boeing 787-8 Dreamliner. Dokładnie taki sam jakim lata LOT z Balic za Ocean.

Połączenie ma być obsługiwane pięć razy w tygodniu.

Oprócz lotów do Krakowa AA ogłosiły dodatkowo loty z Filadelfii do Casablanki, z Dallas do Tel Avivu, a także z Chicago do Budapesztu oraz Pragi.    

 Obserwatory pieniędzy od Was nie przeznaczają na podróże. Wręcz przeciwnie, inwestujemy jest w merytoryczne teksty. Możesz się do tego przyczynić udzielając nam wsparcia i przelewając na nr konta 49 1020 4027 0000 1302 1542 2304 dowolną kwotę.

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker