Polska

TVP kupuje myjnię za prawie milion złotych

Pod koniec sierpnia upłynął termin składania ofert na dostarczenie TVP 30 fabrycznie nowych samochodów osobowych. Na ten cel Telewizja Polska przeznaczyła 3,3 miliona złotych. Dodatkowo TVP złożyło zamówienie na trzy wozy transmisyjne dla oddziałów terenowych, za maksymalnie 29,27 miliona złotych netto. Na zakupach aut TVP nie zamierza jednak poprzestać.

Jak informuje Rzeczpospolita, państwowa TVP złożyła własnie zamówienie na dostarczenie automatycznej myjni samochodowej. Jedynym czynnikiem jaki TVP bierze pod uwagę jest cena. Myjnia ma kosztować około 241 tysięcy euro, czyli prawie milion złotych. Nie jest to jednak kwota maksymalna i może być ona większa lub też mniejsza.

Z oferty wynika, że wśród wymagań znalazła się jeszcze długość gwarancji – 2 lata, oraz wymiary jakie muszą zostać spełnione. Zgodnie z wytycznymi TVP myjnia musi obsługiwać samochody o długości od 3,5 do 5,4 metra lub większe. Rozstaw szyn naprowadzających określono na 2 metry, a bezpieczne minimum szerokości auta podczas mycia to 1,6 metra. Zaznaczono też, że myjnia ma mieć wydajność minimum 7 samochodów na godzinę.

Oferenci na składanie wniosków mają czas do 21 września do 11:00.

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker