Nieruchomości

Przy Rondzie Daszyńskiego powstaną kolejne dwie wieże

Warszawskie Rondo Daszyńskiego stało się wieżowcową wizytówką Warszawy. To właśnie w jego okolicach stoi co najmniej kilka budynków zaliczanych do najwyższych w Warszawie. Jak się jednak okazuje, to nie koniec inwestycji i na warszawskiej Woli pojawią się kolejne dwie wieże.

Mowa o wieżach firmy Asbud, która właśnie ogłosiła, że dostała pozwolenie na budowę. W odróżnieniu jednak o wież, które dotychczas powstawały przy Daszyniaku, dwie wieże zbudowane przez Asbud nie będą wieżami biurowymi, lecz mieszkalnymi.

Projekt ma nosić nazwę Towarowa Towers i składać się z dwóch 30-piętrowych wież (ok. 100 metrów wysokości), w których znajdzie się w sumie 600 apartamentów klasy premium. Budowa wież ma ruszyć w I kwartale 2021 roku. Aktualnie 30 proc. apartamentów ma status „zarezerwowany”.

– Towarowa Towers jest kolejnym kompleksem, który realizujemy na warszawskiej Woli w pobliżu Ronda Daszyńskiego. Jesteśmy pewni, że w znacznym stopniu przyczyni się do dalszego rozwoju tej lokalizacji, podobnie jak wielofunkcyjna inwestycja, którą zrealizowaliśmy na przecięciu ulic Grzybowskiej i Karolkowej – skomentował Raied Tanous, prezes Asbud Group.

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker