Polska

„ORLEN Paczka” rusza od września

PKN ORLEN oprócz zaangażowania się w sprzedaż detaliczną pod nazwą „ORLEN w ruchu”, zajmie się również rozwojem usług kurierskich i będzie rozwijać punkty odbiorów i doręczeń paczek pod nazwą „ORLEN Paczka”.

„ORLEN Paczka” tak będzie nazywała się nowa usługa stworzona przez koncern. Usługa zakłada uruchomienie automatów paczkowych oraz otwarcie punktów nadań i odbiorów przesyłek. Debiut „ORLEN Paczka” planowany jest na wrzesień tego roku.

Koncern paliwowy planuje udostępnić 10 tys. punktów nadań i odbiorów przesyłek w tym 2 tys. automatów paczkowych. Maszyny – jak twierdzi spółka – mają być stawiane w atrakcyjnych i dostępnych lokalizacjach.

ORLEN twierdzi, że jeszcze w tym roku uruchomione zostanie 500 automatów paczkowych. Maszyny będą zlokalizowane na stacjach paliw ORLEN, przy wybranych lokalizacjach RUCHu oraz w miejscach, dostępnych 24/7. Klienci będą mogli korzystać z automatów paczkowych w łatwy i intuicyjny sposób – w tym celu PKN ORLEN udostępni aplikację mobilną.

Docelowo PKN ORLEN udostępni klientom możliwość odbioru i nadań przesyłek w ponad 10 tys. punktów. Do końca tego roku korzystać będzie można w sumie już z ponad 5,5 tys. punktów sieci. W kolejnych latach PKN ORLEN planuje jej dalszą, intensywną rozbudowę.

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker