Polska

Opakowania styropianowe – szerokie zastosowanie i najwyższa jakość

Pojemniki i opakowania styropianowe to produkty mające szerokie zastosowanie. Pozwalają m.in. na długie utrzymywanie ciepła posiłków lub bezpieczny transport delikatnych towarów.

  • Opakowania styropianowe
  • Pojemniki na żywność

Tekst opisuje zastosowanie pojemników styropianowych i ich zalety.

Opakowania styropianowe

Bezpieczny transport wrażliwych i delikatnych produktów wymaga zastosowania niestandardowych rozwiązań w zakresie ich pakowania i ochrony. Pakowane w EPS, EPE, EPP lub Arcel artykuły są odpowiednio zabezpieczone przed takimi zagrożeniami, jak uderzenia, wibracje i wahania temperatur w trakcie przechowywania i transportu.

Zobacz także: UE nakłada podatek od plastiku. Polska może zapłacić nawet 2 mld złotych

HIRSCH Porozell jest w stanie opracować doskonale dopasowane rozwiązania do pakowania, o kształtach i formach dowolnego rodzaju wg. specyfikacji podanej przez klienta. Takie produkty charakteryzują się najwyższą jakością i mają szerokie zastosowanie, m.in. przy:

  • Izolacji. Nowoczesne opakowanie powinno spełniać różne funkcje ochronne – transportowanie produktów farmaceutycznych lub biotechnologicznych, czy próbek medycznych i łatwo psujących się artykułów spożywczych jest bardzo dużym wyzwaniem, jednak pojemniki termiczne i skrzynki izolacyjne zapewniają względnie stałe temperatury, co skutkuje bezpiecznym transportem.
  • Transporcie sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. Formowane elementy EPS potrafią zapewnić świetną ochronę przed wahaniami ciśnienia i temperatury oraz uderzeniami w trakcie transportu elektroniki użytkowej lub jako ochrona w trakcie transportu sprzętu AGD.
  • Zabezpieczaniu wrażliwych elementów. Tace Transportowe, produkowane z EPS, EPP i EPE z powłoką antystatyczną lub bez niej, mają wszechstronne zastosowania. Tacki EPS wielokrotnego użytku doskonale się nadają do transportowania na ręcznych i sterowanych komputerowo liniach produkcyjnych. Tace na produkty EPS i EPP mające konstrukcję antystatyczną są w stanie chronić niezwykle delikatne komponenty elektroniczne przed możliwymi uszkodzeniami, które są spowodowane przez ładunki elektrostatyczne.

Pojemniki na żywność

Każdy z nas lubi spożywać świeżą i atrakcyjną żywność. Dla zachowania kruchości produktu, jego smaku i ciepła, lub utrzymaniu odpowiednio niskiej temperatury stosuje się specjalne pudełka wykonane w technologii EPS. Komórki wypełnione powietrzem są w stanie zapewnić EPS niezwykle korzystne właściwości izolacyjne (np. temperatura w skrzynce transportowej EPS wypełnionej lodem przez wiele godzin pozostanie na stałym poziomie). Wykonane z EPS skrzynie transportowe są nie tylko bardzo higieniczne, ale również powstrzymują aromaty przed dostaniem się do zawartości. Sprawia to, że znakomicie nadają się do przechowywania żywności, bez względu na to czy mają utrzymywać produkty w chłodzie czy w cieple.

HIRSCH Porozell swoim klientom gwarantuje bardzo dużo korzyści finansowych i czasowych, które wynikają głównie z oszczędności kosztów i sprawnego czasu dostawy. Firma produkuje pojemniki i pudełka izolacyjne, narożniki ochronne, artykuły dekoracyjne, opakowania na butelki itp. w różnych wzorach i rozmiarach. Odwiedź https://www.hirsch-porozell.pl/produkty/opakowania/ i skorzystaj z atrakcyjnej oferty.

 

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker