Gospodarka

Magnes neodymowy z otworem – poznaj jego cechy

Magnesy neodymowe są dostępne w różnorodnych wariantach. Okazuje się, że z takiej opcji korzysta wielu odbiorców. Podczas zakupu zależy nam głównie na wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie. Nowoczesny magnes neodymowy z otworem spełni oczekiwania klientów. Producenci cały czas poszerzają ofertę, tak aby dać nam to, co najlepsze. Nie bez znaczenia są cenione marki, które dają nam pewność solidnego wykonania i wyjątkowej jakości. Czym cechuje się magnes neodymowy z otworem? Na jaki produkt warto postawić? Gdzie dokonamy zakupu? Co oferują producenci?

Magnes neodymowy z otworem

Magnesy tego typu mają obudowę w kilku powłokach. Do wyboru w tym wypadku mamy:

  • powłokę cynkowa – Zn,
  • powłokę niklowaną – Ni,
  • powłokę chromowaną – Cr.

Magnes neodymowy z otworem pod płaski łeb śruby jest magnesem wklejonym, jaki sprawdza się w wielu sytuacjach. Okazuje się, że metalowa obudowa ma za zadanie chronić produkt przed uszkodzeniami i zwiększać siłę przyciągania. Osiągnięcie maksymalnej przyczepności wiąże się z tym, że magnes spoczywa bezpośrednio na metalowej powierzchni. Nie zapominajmy o tym, że farba lub cienki arkusz żelaza mogą zmniejszać znacząco siłę przyciągania. Jeśli chodzi o siłę przyczepności, działa ona jedynie po otwartej stronie magnesu. Obudowa stalowa ma wpływać na izolowanie efektu magnetycznego. Podczas zakupu magnesu, nie zapominajmy o wytrzymałości i doskonałej jakości. Producenci cały czas poszerzają swoje produkty, co spełni wymogi klientów. Na szczęście zakupu dokonamy z domu, bez wychodzenia, co jest kolejnym atutem. Potrzebny jest jedynie dostęp do sieci i znalezienie porządnego producenta.

Sposoby mocowania uchwytów neodymowych i ich zastosowanie

Magnes pod płaski łeb śruby jest mocowany dzięki śrubom. W tym wypadku posłużą nam produkty Allen lub Torx. Łeb śruby jest z kolei chowany w otworze, a magnes bezpiecznie przykręcimy do ściany lub do sufitu. Pamiętajmy o tym, że maksymalna temperatura pracy do 80 stopni Celsjusza. Niezwykle istotne jest to, że magnes neodymowy z otworem znajdują zastosowanie w branży reklamowej, przemyśle, branży oświetleniowej i konstrukcji ekspozycyjnej. Jak widać, taki produkt sprawdzi się w wielu firmach.

Gdzie zakupimy magnesy z otworami? Na uznanie zasługuje zakup w sklepie online, jaki daje wiele możliwości. Jeszcze nigdy zakupy nie były tak sprawne, miłe i przyjemne. Naszym zadaniem jest złożenie zamówienia, a następnie czekanie na dostawę kuriera pod same drzwi. Nowoczesny magnes neodymowy z otworem ma wiele zastosowań.

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker