Polska

Stypendia dla podopiecznych Rodzinnych Domów Dziecka. Ruszyła kolejna edycja

Fundacja ORLEN do 4 października czeka na wnioski stypendialne uczniów i studentów, którzy mogą się pochwalić osiągnięciami naukowymi i sportowymi. Stypendia fundacji ORLEN zostaną przyznane według obowiązujących kryteriów. 

Stypendia fundacji ORLEN

Fundacja ORLEN od wielu lat prowadzi program stypendialny dla dzieci i młodzieży znajdujących się pod opieką Rodzinnych Domów Dziecka lub placówek opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego. Jest on skierowany do uczniów klas 6, 7 i 8 szkół podstawowych, uczniów szkół średnich oraz studentów.

Zobacz także: Produkcja budowlana w Polsce poniżej oczekiwań. Jakie zmiany pojawiają się na rynku?

Do składania wniosków stypendialnych zachęcani są uczniowie szkół podstawowych, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,5. W przypadku uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów wymagana jest średnia powyżej 4,0.

Po raz kolejny Fundacja ORLEN przyzna także stypendia sportowe. Mogą się o nie ubiegać uczniowie mający udokumentowane osiągnięcia sportowe oraz odpowiednio wysoką średnią ocen.

Zobacz także: ORLEN opublikował wyniki finansowe za II kwartał 2022 roku. Jak kształtują się przychody i zysk?

Rozwój pasji, odkrywanie talentów

Rekrutacja do programu jest dwuetapowa. Do 4 października należy wypełnić formularz on-line, a do 18 października wysłać go tradycyjną pocztą na adres biura Fundacji ORLEN w Warszawie, dołączając dokumenty wymienione w regulaminie programu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie programu.

Sfinalizowano fuzję PKN ORLEN i Grupy LOTOS. Jak zakończyła się operacja przejęcia?

 

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Agnieszka Patyk

Absolwentka studiów azjatyckich dalekowschodnich, studentka KU Leuven i ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją przyszłość wiąże z finansami, ze szczególnym uwzględnieniem dalekowschodnich giełd papierów wartościowych. Jej pasją są języki obce, posługuje się angielskim, chińskim, rosyjskim oraz niemieckim. Współautorka monografii naukowej „Systemy Polityczne państw Bliskiego Wschodu”.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker