Polska

Orlen pozostanie sponsorem siatkówki Reprezentacji Kobiet i Mężczyzn do końca 2026 roku

PKN ORLEN przedłuża umowę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Reprezentacje Polski zarówno kobiet, jak i mężczyzn w siatkówkę przez kolejne cztery lata będą wspierane przez Koncern. Orlen sponsorem siatkówki również w najbliższych latach. 

Popularność siatkówki rośnie

PKN ORLEN wspierał reprezentację mężczyzn w siatkówce m.in. podczas zakończonych właśnie Mistrzostw Świata. Zakończony turniej po raz kolejny potwierdził, że Polacy kochają siatkówkę. Podczas każdego meczu biało-czerwonych hale w Katowicach i Gliwicach były wypełnione do ostatniego miejsca, a doping polskich kibiców ponownie był tematem dyskusji mediów na całym świecie.

Zobacz także: 500+ rozleniwia? Badania sugerują co innego [ANALIZA]

Orlen sponsorem siatkówki

Koncern pozostanie sponsorem Reprezentacji Kobiet i Mężczyzn wszystkich kategorii wiekowych w piłce siatkowej, plażowej i halowej do końca 2026 roku. Na przełomie września i października br., reprezentacja kobiet zmierzy się w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Polsce i Holandii. Najlepsze zawodniczki będą rywalizować m.in. w halach w Gdańsku, Gliwicach i Łodzi podczas 40 spotkań.

Zobacz także: Pesa publikuje wyniki finansowe. Negatywny wpływ pandemii oraz brak półprzewodników

PKN ORLEN wspiera także reprezentacje młodzieżowe, siatkówki plażowej oraz programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, który objął swoim zakresem 7 tysięcy uczniów w 186 szkołach na terenie całego kraju.

ORLEN Unipetrol podpisał umowę na zakup włosko-czeskiej firmy REMAQ, regionalnego lidera recyklingu

Polecane artykuły

Back to top button