Polska

Pierwszy w Polsce program dla akcjonariuszy indywidualnych jest dalej rozwijany

Pierwszy w Polsce program dla akcjonariuszy indywidualnych – ORLEN W PORTFELU – jest konsekwentnie rozwijany. Zakończył się drugi w historii spółki Dzień Inwestora Indywidualnego, podczas którego akcjonariusze mogli zwiedzać należący do spółki blok gazowo-parowy we Włocławku poznając cykl produkcyjny tej elektrociepłowni, oraz spotkać się z przedstawicielami spółki. Obecnie ponad 17 tys. akcjonariuszy zdecydowało się dołączyć do programu.

Program dla akcjonariuszy indywidualnych – plan rozwoju

Program ORLEN w Portfelu składa się z dwóch części: rabatowej, dostępnej dla obecnych akcjonariuszy i edukacyjnej, dostępnej dla każdego. Uczestnicy naszego programu rabatowego otrzymują dodatkowe korzyści przy okazji wydarzeń poświęconych tematyce inwestycyjnej, jak np. na darmowy dostęp do e-booków, szkoleń czy warsztatów. W części edukacyjnej regularnie publikowane są nowe treści związane z rynkiem kapitałowym, przygotowywane wspólnie z partnerami PKN ORLEN. Szczególną popularnością cieszą się: seria „Praktycznie o inwestowaniu” oraz coroczny egzamin Akademii Inwestowania przygotowywany wspólnie z CFA Society Poland.

Zobacz także: Trasa Kaszubska już otwarta! Połączy Bożepole z Trójmiastem

Akcjonariusze PKN ORLEN, w ramach Programu ORLEN w Portfelu otrzymują na stacjach ORLEN rabaty na zakup paliwa w wysokości: 0,10 zł/l  w przypadku paliw EFECTA i LPG oraz 0,15 zł/l na paliwa VERVA, a także 10% zniżki na ofertę pozapaliwową. Najnowszym benefitem jest roczna opłata koncernu na składkę za członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych. W wysokości 100% w pakiecie podstawowym oraz w wysokości 50% w pakiecie rozszerzonym. 

Zobacz także: ORLEN buduje pierwszą w Polsce ekologiczną biogazownię

Uczestnikiem programu może zostać każdy akcjonariusz PKN ORLEN. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny do Programu ORLEN w Portfelu dostępny w jednym z 6 biur maklerskich. Z rabatów przewidzianych w Regulaminie mogą korzystać akcjonariusze, którzy są właścicielami min. 50 akcji PKN ORLEN. Prawo do oferowanych zniżek uzyskuje się po upływie pełnego miesiąca kalendarzowego posiadania akcji. Warunki te są niezmienne od początku powstania programu.

Światowe prognozy gospodarcze – zmierzamy do spowolnienia

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Agnieszka Patyk

Absolwentka studiów azjatyckich dalekowschodnich, studentka KU Leuven i ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją przyszłość wiąże z finansami, ze szczególnym uwzględnieniem dalekowschodnich giełd papierów wartościowych. Jej pasją są języki obce, posługuje się angielskim, chińskim, rosyjskim oraz niemieckim. Współautorka monografii naukowej „Systemy Polityczne państw Bliskiego Wschodu”.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker