Polska

Porozmawiajmy o teraźniejszości i zmieńmy naszą przyszłość – VI Forum Wizja Rozwoju

Wpływ nowych technologii na rozwój medycyny, przyszłość seniorów na rynku pracy, rozwój energetyki jądrowej czy reparacje od Niemiec to tylko niektóre kwestie, które zostaną poruszone podczas VI edycji Forum Wizja Rozwoju.

Podczas VI edycji Forum Wizja Rozwoju uczestnicy poruszą tematy kluczowe dla teraźniejszości i przyszłości naszego kraju. Wpływ nowych technologii na rozwój medycyny, przyszłość seniorów na rynku pracy, rozwój energetyki jądrowej czy reparacje od Niemiec to tylko niektóre kwestie, o których będziemy rozmawiać w dniach 19-20 czerwca 2023 r. w Gdyni.

Forum Wizja Rozwoju to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń dialogu!

Forum Wizja Rozwoju to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń dialogu, w której spotykają się ludzie świata biznesu, polityki, nauki, eksperci różnych dziedzin. Gośćmi Forum będą także przedstawiciele dużych polskich koncernów, w tym spółek z udziałem Skarbu Państwa. Takie przedsiębiorstwa pobudzają gospodarkę w momentach kryzysowych i z odpowiedzialnością traktują kwestię społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza bowiem nie tylko inwestowanie w zasoby ludzkie, ochronę środowiska czy relacje z otoczeniem firmy, ale także branie na siebie odpowiedzialności za dobro innych i aktywne niesienie pomocy bliźniemu.

Zobacz także: V Our Future Forum, czyli największa konferencja edukacyjna w Polsce dobiegła końca

Zaangażowanie społeczne daje firmom także wymierne korzyści, nie tylko wizerunkowe, wiążące się z promocją marki. Coraz częściej uczestnicy rynku, potencjalni partnerzy, kontrahenci czy klienci, oceniają firmy przez pryzmat właśnie wypełniania zobowiązań z zakresu odpowiedzialnego biznesu. Ta dziedzina działalności poszczególnych podmiotów rynnowych staje się więc coraz ważniejsza, kluczowa dla dalszego ich rozwoju i funkcjonowania. Dlatego korzyści dla firm z angażowania się w CSR będą również tematem paneli konferencji, które odbędą się w ramach mającego miejsce w Gdyni wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy na VI Forum Wizja Rozwoju w Gdyni, które odbędzie się 19-20 czerwca 2023 r. w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni.

Zobacz także: Wystartowała rejestracja na VI edycję Forum Wizja Rozwoju

Patronat honorowy Wizja Rozwoju objął Premier RP Mateusz Morawiecki. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Bank Gospodarstwa Krajowego. Partnerami Głównymi są: Totalizator Sportowy Sp. z o.o. oraz Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A. Partnerem+ jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Partnerem jest KGHM Polska Miedź S.A. W partnerstwo merytoryczne włączyły się zaś: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Ministerstwo Infrastruktury oraz Komitet ds. Pożytku Publicznego. Z kolei partnerami medialnymi wydarzenia zostały między innymi portale Obserwator Gospodarczy oraz Obserwator Logistyczny.

Forum Wizja Rozwoju w Gdyni: Obronność jako odpowiedzialność za los ojczyzny

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Adam Suraj

Ekonomista zarażony miłością do tej nauki przez Ha-Joon Chang. To on pokazał, że ekonomia to nie są nudne obliczenia, a nauka o życiu społecznym.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker