GospodarkaPolska

Wakacyjna promocja paliw na stacjach ORLEN powraca!

Powraca wakacyjna promocja paliw na stacjach ORLEN, która gwarantuje zarejestrowanym użytkownikom programu lojalnościowego VITAY paliwa tańsze o 30 groszy za litr, a posiadaczom Karty Dużej Rodziny aż o 40 groszy. W ramach promocji każdy zarejestrowany uczestnik wspomnianego programu będzie mógł zatankować z rabatem nawet 400 litrów paliwa – po 200 litrów w każdym etapie promocji.

Promocja paliw na stacjach ORLEN już od 30 czerwca

Promocja paliw na stacjach ORLEN rozpocznie się już 30 czerwca o godz. 00:00 i potrwa do ostatniego dnia sierpnia do godz. 23:59. W jej ramach będzie można uzyskać rabat na paliwa podczas czterech tankowań w okresie od 30 czerwca do 31 lipca oraz czterech tankowań w okresie od 1 do 31 sierpnia 2023 r. Limit pojedynczego tankowania z rabatem to 50 litrów, co oznacza, że w ramach promocji będzie można kupić łącznie nawet 400 litrów paliwa.

Zobacz także: W maju zostaną uruchomione kolejne wodne stacje paliw ORLENU

Skorzystać z promocji będą mogli zaś wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu VITAY, którzy korzystają z aplikacji ORLEN VITAY lub posiadacze tradycyjnej plastikowej karty VITAY. Z kolei nowi klienci będą mogli kupić paliwa z odpowiednim rabatem po zarejestrowaniu się w aplikacji. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA). Ponadto, na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu VITAY, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40, a nie 30 groszy na każdym zatankowanym w ramach promocji litrze.

Przy czym, w celu promocji informacji o rozpoczynającej się niedługo promocji paliw na stacjach ORLEN  koncern rozpoczął współpracę z kilkoma ambasadorami ze świata polskiego sportu. W telewizyjnym spocie reklamowym zobaczymy Wojciecha Szczęsnego, Jana Bednarka, Piotra Zielińskiego oraz Roberta Lewandowskiego – reprezentantów Polski w piłce nożnej, a także Roberta Kubicę – znanego wszystkim kierowcę wyścigowego i rajdowego.

Zobacz także: PKN ORLEN wybuduje kolejne, ogólnodostępne stacje tankowania wodoru w Polsce

Na klientów stacji paliw ORLEN czeka szereg udogodnień

Do tego należy zauważyć, że promocja paliw na stacjach ORLEN nie jest jedynym udogodnieniem, który czeka na klientów koncernu w tegoroczne wakacje. W czasie letnich podróży czeka na nich również kompleksowy pakiet usług, znacząco usprawniający tankowanie i płatność za paliwo oraz szeroka oferta gastronomiczna Stop Cafe.

Na około 400 stacjach paliw ORLEN w całej Polsce o sprawne tankowanie dbają Mobilni Kasjerzy. To pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS, które umożliwiają przyjęcie płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe, po zatankowaniu. U Mobilnego Kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji, a za wszystko zapłacić w dogodnej dla siebie formie bezpośrednio przy dystrybutorze.

Zobacz także: W ramach kampanii „Odbierz punkty w promocji VITAY” ORLEN rozda 500 000 000 pkt VITAY

Innym rozwiązaniem usprawniającym tankowanie jest tzw. kolejkowanie nalewu. Kierowcy, którzy zatankują samochód, a za paliwo zamierzają zapłacić w kasie, mogą od razu przeparkować auto na wolne miejsce, zwalniając dystrybutor innemu klientowi. Jest to możliwe, ponieważ na stacjach ORLEN dystrybutor nie blokuje się do czasu opłacenia poprzedniego tankowania, co pozwala kolejnemu kierowcy natychmiast skorzystać z tego samego stanowiska.

Koncern przykłada dużą wagę do podnoszenia jakości obsługi oraz zwiększania atrakcyjności oferty

Jak zaznaczył Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN, ORLEN to największa sieć stacji paliw w kraju. Koncern przykłada bardzo dużą wagę do tego, aby stale podnosić jakość obsługi oraz zwiększać atrakcyjność oferty, zachęcając w ten sposób do stałego korzystania ze stacji ORLEN. W lipcu i sierpniu koncern zaproponuje klientom dodatkową korzyść, która pozwoli na obniżenie kosztów wakacyjnych podróży. Podobnie jak rok temu, ORLEN zaoferuje im atrakcyjne rabaty na olej napędowy i benzynę. Ubiegłoroczna akcja cieszyła się dużym powodzeniem, dlatego podczas tych wakacji limit paliwa objętego promocją został zwiększony aż o 1/3. Kierowcy będą mogli kupić z rabatem aż 400 litrów paliw.

ORLEN zacznie stawiać ekologiczne stacje paliw w całym kraju

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Adam Suraj

Ekonomista zarażony miłością do tej nauki przez Ha-Joon Chang. To on pokazał, że ekonomia to nie są nudne obliczenia, a nauka o życiu społecznym.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker