Artykuł sponsorowany

Tester Soeks Ecovisor – 4 najpotrzebniejsze zastosowania podczas zmian klimatycznych

W dzisiejszych niezwykle dynamicznych pod względem zmian klimatycznych czasach niezwykle istotną kwestią jest posiadanie precyzyjnej wiedzy na temat tego, co spożywamy, jaką wodę pijemy i w jakich warunkach przebywamy. By sprawdzić wszystkie te kwestie, kiedyś potrzebowaliśmy kilku drogich urządzeń. Dzisiaj wystarczy jedno – tester Soeks Ecovisor. Do czego przyda nam się te uniwersalne urządzenie?

Tester Soeks Ecovisor to uniwersalne rozwiązanie w zakresie badania jakości jedzenia, które spożywamy każdego dnia. W obliczu dynamicznych zmian środowiskowych coraz częściej sięgamy po żywność ekologiczną, oznaczoną jako „bio”. To oczywiście bardzo dobry trend, ale czy jesteśmy w stanie na 100% stwierdzić, że warzywa, owoce, mięso lub ryby są wolne od wszelkich niebezpiecznych związków?

Badanie jakości produktów spożywczych

Spośród wielu, najczęściej do czynienia będziemy mieli z azotanami. I choć wiele związków w małych ilościach nie jest groźnych dla naszego zdrowia, musimy bardzo mocno uważać na normy dzienne spożycia. W jaki sposób mieć pewność, że owoce, warzywa, mięso które spożywamy nie zawiera szkodliwych substancji, a zalecane normy azotanów nie zostały przekroczone?

Miernik soeks
srtech.pl

Za pomocą ekotestera Soeks Ecovisor F4 dostępnego na https://www.srtech.pl/sklep/ekotester-soeks-ecovisor-f4. To nowoczesne urządzenie, które zapewni pełną wiedzę na temat tego, czy produkty w naszej lodówce nadają się do bezpiecznego spożywania. Za pomocą testera żywności Soeks Ecovisor F4 już w ciągu kilku sekund dowiemy się jakiej jakości jest mięso, ryba, owoc lub warzywo, które chcemy użyć do przygotowania dania.

Testowanie jakości wody pitnej w kranie

Jednym z istotnych elementów dbania o środowisko, ale też redukowania kosztów związanych z robieniem codziennych zakupów jest wykorzystanie wody w kranie jako wody pitnej. Jakość wody z roku na rok poprawia się, co doskonale łączy się z potrzebą ograniczania zużycia plastikowych butelek. Zmiana nawyku picia wody jest trudna, ale z pewnością opłacalna.

Jak jednak możemy być pewni, że woda, którą mamy w kranie faktycznie jest zdatna do picia? Możemy bazować na profesjonalnych ekspertyzach wykonywanych cyklicznie przez instytucje specjalizujące się w wykonywaniu takich pomiarów. Jednak lepiej wykonywać taki pomiar samodzielnie Dlatego warto skorzystać z kolejnej funkcjonalności testera Soeks Ecovisor, który zapewni możliwość precyzyjnego pomiaru jakości wody pod kątem ilości substancji rozpuszczonych w wodzie. Tester w bardzo jasny sposób wskaże jakość wody. Pozwoli to także na weryfikację efektywności działania filtra wody, jeśli taki posiadamy.

miernik azotanów

Pomiar promieniowania elektromagnetycznego w naszym domu

Czy tester Soeks Ecovisor to urządzenie, które jest wykorzystywane jedynie do testowania jakości jedzenia i wody? Soeks Ecovisor może być wykorzystany także do wykonywania pomiarów promieniowania elektromagnetycznego.

Promieniowanie to występuje naturalnie w środowisku, ale jest także generowane przez wszelką elektronikę (urządzenia RTV, AGD, telefony komórkowe, itd), którą otaczamy się na co dzień. W małych dawkach promieniowanie elektromagnetyczne nie jest szkodliwe, ale w obliczu postępującego rozwoju technologicznego zachodzi duże prawdopodobieństwo, że w naszych domach poziom promieniowania może przekraczać dozwoloną normę. Jak to sprawdzić? Poprzez wykorzystanie funkcjonalności testera, który wskaże poziom promieniowania i poinformuje nas, czy jest on dla nas nieszkodliwy. Czasem odsunięcie o metr łóżka lub fotela od źródła pola elektromagnetycznego (np. urządzeń RTV/AGD) może podnieś nasz komfort znacznie zmniejszając wpływ szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego.

Licznik Geigera-Mullera – pomiar promieniowania jonizującego

Co jeszcze potrafi tester Soeks Ecovisor dostępny na https://www.srtech.pl? To wielofunkcyjne urządzenie wyposażone zostało także w miernik promieniowania jonizującego, zwany popularnie licznikiem Geigera-Mullera. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej tuby SBM20-1 wykorzystywanej w profesjonalnych urządzeniach pomiarowych uzyskamy wysoką dokładność pomiaru.

Soeks Ecovisor nie tylko zbada jakość pożywienia, ale także pozwoli sprawdzić otoczenie w którym na codzień funkcjonujemy. Dzięki jednemu urządzeniu zyskamy aż cztery funkcje, które w dobie dynamicznych zmian środowiskowych będą przydatne w każdym gospodarstwie domowym.

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker