Komunikaty NBP

Obserwator Finansowy uruchomił kanał „OF TV” nadający na żywo!

10 czerwca rozpoczął emisję „OF TV” – nowy tematyczny telewizyjny kanał informacyjno-publicystyczny prowadzony przez portal ekonomiczny Obserwator Finansowy Narodowego Banku Polskiego.

„OF TV” – nadawany na żywo – dostępny jest na kanale YouTube: Obserwator Finansowy – YouTube. Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00–15:00.

Dostrzegając zapotrzebowanie na jakość publikowanych opracowań, postanowiliśmy wykonać kolejny krok w rozwoju Obserwatora Finansowego. Niezwykle miło jest mi poinformować Państwa, że właśnie uruchamiamy telewizję „OF TV”, a więc nową odsłonę na żywo kanału YouTube Obserwatora Finansowego – powiedział prof. Adam Glapiński, Prezes NBP.

W telewizji „OF TV” znajdą się najwyższej jakości treści – wywiady, analizy i dyskusje – o tematyce dotyczącej bankowości centralnej, ekonomii, finansów i gospodarki. Gośćmi będą uznani eksperci i praktycy życia gospodarczego z Polski i zagranicy.

Źródło: Narodowy Bank Polski

Zobacz także: 100. rocznica wprowadzenia złotego do obiegu upamiętniona niezwykłą srebrną monetą kolekcjonerską NBP

Obserwator Finansowy to portal, wydawnictwo i telewizja, tworzone przez redakcję OF oraz niezależnych ekspertów ekonomicznych. Portal internetowy Obserwator Finansowy jest obecny na rynku już od przeszło 15 lat. Przez ten czas zdobył uznanie odbiorców, którzy uważają go za skarbnicę wiedzy, ciesząc się bardzo dobrą opinią w środowisku ekonomicznym.

ObserwatorFinansowy.pl jest jednym z najbardziej opiniotwórczych serwisów ekonomicznych – w 2023 r. znalazł się w pierwszej czwórce najczęściej cytowanych portali o profilu ekonomiczno-biznesowym w rankingu przygotowywanym przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM). Obserwator Finansowy jest również do nabycia w salonach prasowych i na stacjach paliw w całej Polsce w formie drukowanego kwartalnika.

„Polska wolna i suwerenna” – nowa srebrna moneta kolekcjonerska NBP w ramach serii „W Polskę wierzę”

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker