fbpx
Colors: Purple Color

Jak informują autorzy najnowszego tygodnika Polskiego Instytutu Ekonomicznego, przedstawiciele Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) zaproponowali wprowadzenie globalnego podatku węglowego. Autorzy opisanego projektu twierdzą, że pomoże on w dekarbonizacji światowej gospodarki. 

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Pew Research Center 55% Amerykanów uważa, że związki zawodowe mają pozytywny wpływ na sytuację w Stanach Zjednoczonych. Szczególnie przychylni temu twierdzeniu byli Demokraci, młodzi Amerykanie, Latynosi oraz czarna społeczność USA. 

W I rundzie Programu ORLEN Skylight accelerator udział wzięło ponad 100 startupów z kraju i zagranicy. Przedsiębiorcy, którzy przejdą pozytywnie proces oceny potencjału technologicznego i biznesowego zostaną zakwalifikowani do etapu pilotażowego. Wtedy uzyskają dostęp zarówno do infrastruktury operacyjnej Grupy ORLEN, a także wsparcie ekspertów koncernu i mentorów zewnętrznych. Od 20 września br. można aplikować do II rundy programu.

Bądź na bieżąco

Newsletter

Newsletter

Artykuły tego autora

Najczęściej Czytane