fbpx
Colors: Cyan Color

Tesla Inc. pozytywnie zaskoczyła inwestorów w tym kwartale. Dzięki obniżeniu kosztów produkcji i podwyższeniu cen tańszych pojazdów, firma podnosi się i odzyskuje wizerunek w oczach konsumentów. Jednak na horyzoncie pojawia się nowy problem do rozwiązania, a mianowicie niedobór podzespołów, w tym chipów wykorzystywanych przy produkcji cybertrucków.

Niektórzy wiedzą, że jako fan motoryzacji lubuje się w kolekcjonowaniu samochodów. Ale nie takich dużych, tylko nieco mniejszych. Kolekcjonuje modele aut, których mam tyle, że po przeprowadzce 90% z nich wylądowała w kartonie. Nie ukrywam, było to dla mnie traumatyczne przeżycie, jednak tu nie o moje emocje chodzi, a o cechy, jakimi auto musi się wyróżniać, bym uznał je za godne obecności w mojej kolekcji.

Na niemiecki rynek wszedł ostatnio chiński samochód elektryczny MG ZS EV, z 260-kilometrowym zasięgiem, kosztujący 31 990 euro. „Der Spiegel” opublikował relację z podróży testowej tym pojazdem na odcinku Hamburg – Monachium, wynoszącym około 800 km. To jedna z najbardziej uczęszczanych tras w Niemczech.

Bądź na bieżąco

Newsletter

Newsletter

Artykuły tego autora

Najczęściej Czytane