fbpx
Colors: Cyan Color

Niemiecki tygodnik Focus ocenia, że niska i obecnie trudna do przewidzenia wartość rezydualna samochodów elektrycznych jest pewnym problemem. Im bardziej przyspiesza rozwój technologiczny tych pojazdów, tym trudniej jest ocenić, ile będzie wart zakupiony dziś nowy samochód za parę lat. Szczególnie ważne jest w tym wymiarze ciągłe zwiększanie się przejazdu na jednym ładowaniu baterii. Focus wskazuje tu w szczególności na Teslę, której z każdym nowym modelem udaje się zwiększać zasięg.

Dzięki PKN ORLEN, po raz pierwszy w historii, globalna prezentacja bolidu Formuły 1 przed nadchodzącym sezonem miała miejsce w Polsce. W wydarzeniu, zorganizowanym na największej scenie w Europie, Kimi Räikkönen, Antonio Giovinazzi i Robert Kubica zaprezentowali nowy model C41.

Niemal 40% Polaków uważa, że kierowcy w wieku 18-24 lata powinni płacić więcej za ubezpieczenie OC niż obecnie. Prawie co drugi zwolennik tego rozwiązania opowiada się za podwyżkami w granicach 20-50%, a co trzeci – do 20%. Natomiast eksperci przekonują, że towarzystwa ubezpieczeniowe nie powinny bazować na opinii publicznej. I dodają, że sama podwyżka raczej nie poprawi bezpieczeństwa na drogach, a może jedynie doprowadzić do poważnego obchodzenia prawa.

Grupa FCA ogłasza nowe inwestycje w strategiczny projekt realizowany w fabryce w Tychach. Inwestycja będzie dotyczyć rozbudowy i modernizacji zakładu FCA Poland i potrwa kilka lat. Jej celem jest uruchomienie w drugiej połowie 2022 roku seryjnej produkcji pierwszego z trzech nowych modeli samochodów osobowych dla marek grupy.

Bądź na bieżąco

Newsletter

Newsletter

Najczęściej Czytane