fbpx

Nasza Redakcja

Filip LamańskiFilip Lamański

Redaktor Naczelny

Dziennikarz, założyciel i redaktor naczelny portalu Obserwator Gospodarczy z wykształcenia ekonomista specjalizujący się w demografii i systemie emerytalnym. W 2020 roku nagrodzony w konkursie NBP na dziennikarza ekonomicznego roku 2020 w kategorii felieton lub analiza.

 

Radosław DitrichRadosław Ditrich

Redaktor

Młody student ekonomii, nieopierzony dziennikarz. Świat widzę w liczbach - ubóstwiam wykresy, tabelki to mój żywioł. Lubię pobiegać i podróżować zbiorkomem.

 

 

Krzysztof Kobylarz Krzysztof Kobylarz

Redaktor

Dziennikarz, który posiada prawie 15-letnie doświadczenie w dziennikarstwie i copywritingu. Współpracował m.in. z Marquard Media Polska, Wydawnictwem Agora, Polskim Radiem Rzeszów oraz wieloma polskimi i zagranicznymi agencjami marketingowymi. Na co dzień zajmuje się transportem lotniczym, wspierając pasażerów z największych korporacji i organizacji światowych.

 

Agnieszka PatykAgnieszka Patyk

Redaktorka

Absolwentka studiów azjatyckich dalekowschodnich, studentka KU Leuven i ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją przyszłość wiąże z finansami, ze szczególnym uwzględnieniem dalekowschodnich giełd papierów wartościowych. Jej pasją są języki obce, posługuje się angielskim, chińskim, rosyjskim oraz niemieckim. Współautorka monografii naukowej „Systemy Polityczne państw Bliskiego Wschodu”. 

adam surajAdam Suraj

Redaktor

Student w Szkole Głównej Handlowej. Ekonomią interesuje się od początków liceum, a miłością do niej zaraził go Ha-Joon Chang. To on pokazał, że ekonomia to nie są nudne obliczenia, a nauka o życiu społecznym.

 Maciej Cierniak Maciej Cierniak

Redaktor

Miłośnik wszystkiego, co związane z transportem publicznym, urbanistyką i architekturą. Modernizm górą! Studiuje na SGH i chce być księgowym.

 

 

 

 


Newsletter

Newsletter