Redakcja

Nasza Redakcja

Filip LamańskiFilip Lamański

Redaktor Naczelny

Dziennikarz, założyciel i redaktor naczelny portalu Obserwator Gospodarczy z wykształcenia ekonomista specjalizujący się w demografii i systemie emerytalnym. W 2020 roku nagrodzony w konkursie NBP na dziennikarza ekonomicznego roku 2020 w kategorii felieton lub analiza.

Agnieszka Patyk

Zastępczyni Redaktora Naczelnego

Absolwentka studiów azjatyckich dalekowschodnich, studentka KU Leuven i ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją przyszłość wiąże z finansami, ze szczególnym uwzględnieniem dalekowschodnich giełd papierów wartościowych. Jej pasją są języki obce, posługuje się angielskim, chińskim, rosyjskim oraz niemieckim. Współautorka monografii naukowej „Systemy Polityczne państw Bliskiego Wschodu”.

 

Radosław DitrichRadosław Ditrich

Redaktor/Analityk

Ekonomista, nieopierzony dziennikarz. Świat widzę w liczbach – ubóstwiam wykresy, tabelki to mój żywioł. Lubię pobiegać i podróżować zbiorkomem.

 

 

Krzysztof Kobylarz Krzysztof Kobylarz

Redaktor/Specjalista ds. SEO

Dziennikarz, który posiada prawie 15-letnie doświadczenie w dziennikarstwie i copywritingu. Współpracował m.in. z Marquard Media Polska, Wydawnictwem Agora, Polskim Radiem Rzeszów oraz wieloma polskimi i zagranicznymi agencjami marketingowymi. Na co dzień zajmuje się transportem lotniczym, wspierając pasażerów z największych korporacji i organizacji światowych

 

adam surajAdam Suraj

Redaktor

Ekonomista zarażony miłością do tej nauki przez Ha-Joon Chang. To on pokazał, że ekonomia to nie są nudne obliczenia, a nauka o życiu społecznym.

Gabriel Chrostowski
Gabriel Chrostowski

Redaktor

Początkujący i młody dziennikarz, który swoje zainteresowania skupia głównie w obszarze polityki gospodarczej, historii gospodarczej oraz w szeroko pojętej makroekonomii. Ponadto, jest czynnym sportowcem i entuzjastą dyscyplin sportowych.

 

 

 

Back to top button