Redakcja

Nasza Redakcja

Filip LamańskiFilip Lamański

Redaktor Naczelny

Dziennikarz, założyciel i redaktor naczelny portalu Obserwator Gospodarczy z wykształcenia ekonomista specjalizujący się w demografii i systemie emerytalnym. W 2020 roku nagrodzony w konkursie NBP na dziennikarza ekonomicznego roku 2020 w kategorii felieton lub analiza.

 

Radosław DitrichRadosław Ditrich

Redaktor

Ekonomista, nieopierzony dziennikarz. Świat widzę w liczbach – ubóstwiam wykresy, tabelki to mój żywioł. Lubię pobiegać i podróżować zbiorkomem.

 

 

Krzysztof Kobylarz Krzysztof Kobylarz

Redaktor

Dziennikarz, który posiada prawie 15-letnie doświadczenie w dziennikarstwie i copywritingu. Współpracował m.in. z Marquard Media Polska, Wydawnictwem Agora, Polskim Radiem Rzeszów oraz wieloma polskimi i zagranicznymi agencjami marketingowymi. Na co dzień zajmuje się transportem lotniczym, wspierając pasażerów z największych korporacji i organizacji światowych.

 

Agnieszka PatykAgnieszka Patyk

Redaktorka

Absolwentka studiów azjatyckich dalekowschodnich, studentka KU Leuven i ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją przyszłość wiąże z finansami, ze szczególnym uwzględnieniem dalekowschodnich giełd papierów wartościowych. Jej pasją są języki obce, posługuje się angielskim, chińskim, rosyjskim oraz niemieckim. Współautorka monografii naukowej „Systemy Polityczne państw Bliskiego Wschodu”.

adam surajAdam Suraj

Redaktor

Ekonomista zarażony miłością do tej nauki przez Ha-Joon Chang. To on pokazał, że ekonomia to nie są nudne obliczenia, a nauka o życiu społecznym.

Gabriel Chrostowski
Gabriel Chrostowski

Redaktor

Początkujący i młody dziennikarz, który swoje zainteresowania skupia głównie w obszarze polityki gospodarczej, historii gospodarczej oraz w szeroko pojętej makroekonomii. Ponadto, jest czynnym sportowcem i entuzjastą dyscyplin sportowych.

 

 

 

Back to top button