Polska

Hillary Clinton będzie gościem na Impact’21

W ciągu 2 dni, na 4 scenach, ponad 400 prelegentów z Polski i zagranicy opowie o globalnych trendach w 16 obszarach tematycznych, co przełoży się na 55 godzin inspirujących spotkań. Już 27 i 28 października 2021 roku w Poznaniu, odbędzie się najbliższa edycja Impact’21.

Gościem specjalnym zbliżającej się edycji Impact będzie Hillary Rodham Clinton – była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, prawniczka i profesor prawa, aktywistka i wolontariuszka. Sekretarz Clinton inspiruje miliony ludzi swoim przywództwem i pozytywną wizją Ameryki. W swojej całej działalności promuje postępowe wartości i pracuje nad budowaniem jaśniejszej przyszłości dla kolejnych pokoleń.

Impact od 2016 roku gromadzi wysokiej rangi urzędników. To jedno z największych i najważniejszych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, na stałe wpisane w kalendarze decydentów biznesowych z największych globalnych firm, decydentów politycznych, regulatorów, wybitnych naukowców oraz światowej klasy ekspertów.

W październiku, podczas Impact’21, organizatorzy chcą się skupić na globalnych trendach i dyskutować m.in. o: Zielonym Nowym Ładzie, transformacji sektora energetycznego, rozwoju e-commerce, przyszłości otwartej bankowości i temacie women empowerment.

Tym razem Impact’21 przenosi się do Poznania. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 października 2021 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznań Congress Center. Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej i transmitowane będzie również na stronie głównej Wirtualnej Polski, money.pl, a także na dedykowanej platformie online Impact.

Szczegółowa agenda oraz informacje o biletach dostępne są na stronie: www.impactcee.com

Impact’21

27-28 października 2021

Poznań Congress Center

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker