Polska

Aplikacja ORLEN VITAY cieszy się coraz większą popularnością

Aplikacja ORLEN VITAY ma już 5 milionów użytkowników. To efekt m.in. Wakacyjnej Promocji, dzięki której klienci mogą skorzystać z niższej ceny na paliwa. W pierwszym tygodniu akcji promocyjnej aplikacja była najchętniej pobierana, w porównaniu do innych bezpłatnych aplikacji na urządzenia z systemem Android.

Wakacyjna Promocja z aplikacją ORLEN VITAY

Aplikacja ORLEN VITAY powstała, aby ułatwić klientom stacji paliw należących do koncernu korzystanie z różnorakich promocji. Dzięki aplikacji klienci zyskują dostęp do kuponów z rabatami oraz zdobywają dodatkowe punkty VITAY za zakupy na stacjach ORLEN, które potem można wymienić na nagrody rzeczowe, kupony rabatowe, czy też przeznaczyć na pomoc charytatywną. Ponadto aplikacja ORLEN VITAY umożliwia też obsługę kart, takich jak BIZNESTANK, Karta Dużej Rodziny i VITAY za pomocą jednego kodu QR.

Aplikacja ORLEN VITAY bardzo zyskała na popularności, a to głównie ze względu na wakacyjną akcję promocyjną. W jej ramach umożliwiono zarejestrowanym użytkownikom programu lojalnościowego VITAY nabycie paliwa taniej – o 30 groszy za litr. W przypadku posiadaczy Karty Dużej Rodziny rabat wynosi 40 groszy. Każdy uczestnik promocji mógł uzyskać rabat na paliwa podczas czterech tankowań w okresie 30 czerwca – 31 lipca i nadal może skorzystać z czterech kolejnych tankowań w okresie 1–31 sierpnia 2023 r. Pojedyncze tankowanie z rabatem dotyczy 50 litrów paliwa.

W pierwszym tygodniu trwania wakacyjnej promocji aplikacja ORLEN VITAY była najchętniej pobieraną darmową aplikacją na urządzeniach z systemem Android i drugą pod względem liczby pobrań na telefonach z systemem iOS. W sierpniu liczba użytkowników korzystających z ORLEN VITAY przekroczyła 5 mln. W sumie, od startu promocji 30 czerwca do 8 sierpnia, liczba użytkowników aplikacji zwiększyła się o ponad 600 tysięcy.

ORLEN rozwija portfolio usług cyfrowych

Jak wskazuje Bartosz Niemaczek, Dyrektor Biura Rozwoju Kanałów Cyfrowych i Relacji z Klientami ORLEN, koncern konsekwentnie rozwija portfolio swoich usług cyfrowych. Pięć milionów użytkowników aplikacji ORLEN VITAY jest dowodem skuteczności działań, wpisujących się w plan rozwoju segmentu detalicznego. Użytkownicy doceniają wygodę i korzyści, jakie daje aplikacja przy zakupie towarów i usług oferowanych przez ORLEN. Spółka stale pracuje nad poszerzeniem jej funkcjonalności, aby z jednej strony uwzględnić rosnącą ofertę korzyści dostępnych dla klientów detalicznych koncernu, a z drugiej spełnić oczekiwania użytkowników w zakresie komfortu i intuicyjności aplikacji.

ORLEN zacznie stawiać ekologiczne stacje paliw w całym kraju

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Adam Suraj

Ekonomista zarażony miłością do tej nauki przez Ha-Joon Chang. To on pokazał, że ekonomia to nie są nudne obliczenia, a nauka o życiu społecznym.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker