Polska

Majówkowa promocja na stacjach paliw ORLEN

Ruszyła majówkowa promocja na stacjach paliw ORLEN. W jej ramach uczestnicy programu lojalnościowego ORLEN VITAY mogą zatankować paliwo taniej o 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny o 40 groszy. Z kolei posiadacze pojazdów elektrycznych, o ile są zarejestrowani w aplikacji ORLEN Charge, od pierwszego maja będą mogli załadować pojazd z 10 proc. rabatem.

Majówkowa promocja ORLEN

Majówkowa promocja na stacjach paliw ORLEN potrwa do 5 maja 2024 roku, do godziny 23:59. W tym czasie będzie można uzyskać rabat na paliwa podczas dwóch tankowań. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania to 50 litrów, po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie.

Zobacz także: PKN ORLEN został strategicznym partnerem reprezentacji Polski w koszykówce!

Majówkowa promocja ORLEN powstała z myślą o użytkownikach lojalnościowego programu VITAY, zarejestrowanych w mobilnej aplikacji lub posiadających tradycyjną plastikową kartę. Przy czym osoby, które jeszcze nie należą do tego programu, mogą skorzystać z okazji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Każdy jej uczestnik otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA).

Ponadto na dodatkową zniżkę mogą liczyć użytkownicy programu VITAY, którzy posiadają również Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co w praktyce oznacza zaoszczędzenie 40 groszy na każdym zatankowanym w czasie promocji litrze. Niższe koszty tankowania podczas promocji to nie jedyna korzyść, jaką zyskają kierowcy odwiedzający stacje paliw ORLEN.

Zobacz także: ORLEN i Robert Kubica kontynuują współpracę

W czasie majówkowych podróży czeka na nich szeroki, kompleksowy pakiet usług, znacznie usprawniających tankowanie i płatność. Jedną z nich jest możliwość zapłaty za paliwo i pozostałe produkty z całej oferty stacji bezpośrednio przy dystrybutorze, u Mobilnego Kasjera wyposażonego w tablet z aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS. Usługa ta jest dostępna na 375 stacjach w całej Polsce.

Specjalna oferta dla posiadaczy pojazdów elektrycznych

Z promocyjnej oferty w majówkę będą mogli skorzystać także posiadacze pojazdów elektrycznych. Rozpocznie się ona 1 maja o północy i potrwa do 5 maja, do godz. 23.59. W tym czasie każdy użytkownik aplikacji umożliwiającej ładowanie samochodów elektrycznych na stacjach ładowania sieci ORLEN Charge, będzie mógł naładować pojazd z 10 proc. rabatem na wszystkich stacjach ORLEN i punktach ładowania Energi z Grupy ORLEN.  Obecnie aplikację ORLEN Charge posiada już ponad 70 tysięcy użytkowników.

Zobacz także: ORLEN pozostał sponsorem drużyny piłkarskiej Wisła Płock

Popularność programu VITAY rośnie

Z programu VITAY korzysta ponad 6,6 miliona użytkowników, program od ponad 20 lat umożliwia zbieranie punktów za tankowanie paliwa oraz zakup innych produktów na stacjach ORLEN. Punkty VITAY można wymieniać nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe i kupony rabatowe, ale także przeznaczać je na pomoc charytatywną. Program zyskał na popularności za sprawą utworzenia aplikacji mobilnej ORLEN VITAY oraz realizowane w ciągu ostatnich lat kampanie promocyjne.

Materiał powstał przy współpracy z ORLEN.

Aplikacja ORLEN VITAY cieszy się coraz większą popularnością

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Adam Suraj

Ekonomista zarażony miłością do tej nauki przez Ha-Joon Chang. To on pokazał, że ekonomia to nie są nudne obliczenia, a nauka o życiu społecznym.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker