Polska

PKN ORLEN doceniony przez Top Employers Institute

PKN ORLEN został uznany za czołowego pracodawcę przez ekspertów z Top Employers Institute. W rankingu wyróżniony został również ANWIL, spółka z Grupy ORLEN.

Certyfikat Top Employer to wyróżnienie, które przyznawane jest wyłącznie na rok. Oznacza, że firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, dba o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników, daje im możliwości rozwoju, a także proponuje benefity. Żeby pozostać w gronie najlepszych pracodawców, firma musi pracować nad ciągłym rozwojem praktyk HR.

Certyfikacja Top Employer jest corocznym badaniem, w którym wnikliwie oceniane są firmy z całego świata, a także ich praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kwestionariusz obejmuje 20 tematów, takich jak strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integracja. Metodologia dla wszystkich uczestników badania jest jedna, co gwarantuje, że certyfikowana organizacja oferuje najwyższe światowe standardy w obszarze HR.

Top Employers Institute został założony ponad 30 lat temu i jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. W ramach programu certyfikowano i nagrodzono już ponad 1857 najlepszych pracodawców w 123 krajach na pięciu kontynentach.

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Agnieszka Patyk

Absolwentka studiów azjatyckich dalekowschodnich, studentka KU Leuven i ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją przyszłość wiąże z finansami, ze szczególnym uwzględnieniem dalekowschodnich giełd papierów wartościowych. Jej pasją są języki obce, posługuje się angielskim, chińskim, rosyjskim oraz niemieckim. Współautorka monografii naukowej „Systemy Polityczne państw Bliskiego Wschodu”.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker