Lotnictwo

Na krakowskim lotnisku pojawi się nowy przewoźnik

Lotnisko w Krakowie ogłosiło wejście do portu nowego przewoźnika. Są nim francuskie linie lotnicze Air France, które mają latać na największe lotnisko we Francji.

Nowy przewoźnik ma zacząć operować z lotniska od 29 marca 2020 roku i obsługiwać połączenia przez cały sezon letni. Loty będą odbywać się codziennie na pokładzie samolotu Airbus A320.

Air France ma połączyć Kraków z lotniskiem Charlesa de Gaulle’a w Paryżu, które jest jednym z największych lotnisk na świecie. Bilety mają wejść do sprzedaży jeszcze dziś (24.07.).

Pasażerowie Kraków Airport zyskają połączenie z Francją oraz dostęp do 195 destynacji w 92 krajach na całym świecie oferowanych przez francuską linię lotniczą.

Gdyby każda osoba wchodząca na portal przelewała nam miesięcznie 30 gr, to bylibyśmy w stanie publikować każdego miesiąca kilkadziesiąt jakościowcyh analiz, które poprawiłyby jakość debaty publicznej w naszym kraju.

Możesz się do tego przyczynić udzielając nam wsparcia i przelewając na nr konta 49 1020 4027 0000 1302 1542 2304 dowolną kwotę.

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker