GospodarkaPolska

Zapraszamy na Targi Samorządu Terytorialnego 2023!

Podczas wydarzenia będzie można podejść do wielu przedstawicieli JST z całej Polski jak np. Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, czy Urząd Miasta Olsztyn.

Targi Samorządu Terytorialnego to nowa inicjatywa, organizowana przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej. W tym roku, 22 listopada, wydarzenie to odbędzie się po raz pierwszy w murach uczelni.

Targi Samorządu Terytorialnego 2023

Projekt jest skierowany przede wszystkim do studentów, którzy są na etapie wchodzenia na rynek pracy i wciąż szukają odpowiedniej dla nich ścieżki rozwoju oraz kariery. Jego głównym celem jest poszerzenie horyzontów w kontekście oferowanych stanowisk, które nie muszą ograniczać się jedynie do znanych firm czy wielkich korporacji. Targi Samorządu Terytorialnego stwarzają niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń oraz budowania współpracy między lokalnym samorządem a środowiskiem akademickim.

Zobacz także: XI edycja Executive Innovation Forum 2023 zbliża się wielkimi krokami!

Podczas Targów Samorządu Terytorialnego, na Auli Spadochronowej, mieszczącej się w Budynku Głównym Uczelni, zgromadzą się przedstawiciele miast, gmin, powiatów oraz województw w celu zaprezentowania społeczności studenckiej SGH swoich osiągnięć, projektów oraz inicjatyw, które w szczególny sposób wpływają na rozwój lokalnych społeczności. Przedstawione zostaną również szerokie możliwości rozwoju kariery w strukturach samorządu terytorialnego.

Na wydarzeniu będą przedstawiciele JST z całej Polski!

Pomysł na projekt umotywowany jest faktem, iż zdecydowana większość studentów Szkoły Głównej Handlowej pochodzi spoza Stolicy, a podczas studiów czynnie angażuje się społecznie, rozwija swoją karierę, a także otwiera własne przedsiębiorstwa. Absolwenci SGH obejmują najwyższe funkcje kierownicze w wielu polskich oraz zagranicznych firmach, a także mają bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju polskiej ekonomii. Wydarzenie pozwoli zaznajomić się z ideą decentralizacji, poprzez wyróżnienie dokonań Jednostek Samorządu Terytorialnego z zakresu inwestycji i ich roli w gospodarce.

Zobacz także: Promocja nauki w Polsce, zdalne nauczanie oraz uczelniane samorządy, czyli Gala Nauki

Podczas wydarzenia będzie można podejść do wielu przedstawicieli JST z całej Polski jak np. Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Urząd Miasta Olsztyn, Urząd Miasta Elbląg czy Urząd Gminy Izabelin. Studenci będą mogli pogłębić wiedzę w zakresie działania każdej z biorących udział w wydarzeniu jednostek oraz dowiedzieć się o szerokich możliwościach, związanych z rozpoczęciem tam swojej kariery zawodowej.

Które polskie miasta wybierają studenci? Lista największych ośrodków akademickich w Polsce

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker