Polska

„ORLEN w ruchu” i ferworze inwestycyjnym

 „ORLEN w ruchu”, bo tak nazywa się nowy koncept sprzedażowy, to format sprzedaży detalicznej, który będzie obejmował trzy rodzaje obiektów, gdzie będzie dostępna zarówno oferta detaliczna jak i gastronomiczna.

W formacie A udostępnione zostaną ok. 20-metrowe obiekty, natomiast w formacie B ok. 60-70-metrowe obiekty, zarówno wolnostojące, jak też zlokalizowane w ciągach komunikacyjnych. Powstaną również kąciki kawowe, w których sprzedaż będzie całkowicie zautomatyzowana. Zostaną one udostępnione w miejscach o szczególnie dużym natężeniu ruchu, m.in. na dworcach, w biurowcach, czy na lotniskach.

W Polsce pod marką „ORLEN w ruchu” powstanie sieć ok. 900 obiektów.

ORLEN zapowiedział, że pierwsze punkty sprzedaży detalicznej poza stacjami zostaną uruchomione jeszcze w tym roku. Jak się okazało nie tylko poza stacjami, ale również poza granicami naszego kraju. W miniony czwartek PKN ORLEN ogłosił otwarcie w czeskiej Pradze pierwszego sklepu pod marką „Stop Cafe”. Lokal umiejscowiony jest przy ul. Thámova, w pobliżu popularnej stacji metra Křižíkova.

Powierzchnia pierwszego sklepu w Czechach należącego do Grupy ORLEN wynosi 43 m kw. i na razie będzie funkcjonował pod brandem „Stop Cafe”, jednak docelowo, w ramach procesu rebrandingu, zagraniczna sieć sklepów będzie funkcjonowała pod marką „ORLEN Go!”.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker