Lotnictwo

Corendon Airlines prowadzi w Polsce udaną ekspansję

Corendon Airlines prowadzi w Polsce udaną ekspansję. Niedawno wprowadziło na rynek połączenia bezpośrednie z portów lotniczych największych polskich miast — Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia i Katowic do Antalyi, Rodos oraz Heraklionu, a teraz realizuje strategię współpracy z polskimi touroperatorami.

Corendon Airlines prowadzi w Polsce udaną ekspansję

Corendon Airlines zwiększyło liczbę rynków, które łączy z wakacyjnymi destynacjami. Po przeprowadzeniu udanych działań wizerunkowych, firma postanowiła zwiększyć inwestycje w Polsce, skupiając się jednocześnie na relacjach z partnerami strategicznymi. Obecnie linia lotnicza nawiązała wiele znaczących kontraktów i realizuje podjęte z touroperatorami współprace, ale wciąż pozostaje otwarta na nowe propozycje.

Zobacz także: Lotnisko w Lublinie chce być regionalnym hubem cargo

Linie lotnicze Corendon Airlines oferują polskim touroperatorom już od dziesięciu lat loty w pełni czarterowane, a także częściowo-czarterowane oraz sprzedaż poprzez partnerów biznesowych. Najbardziej atrakcyjną część oferty stanowią loty częściowo-czarterowane, gdyż touroperatorzy nie ponoszą pełnego ryzyka związanego z przelotem. Odpowiadają natomiast jedynie za ustaloną wcześniej liczbę miejsc. Sprzedaż poprzez partnerów biznesowych jest z kolei odpowiednim rozwiązaniem dla mniejszych firm zajmujących się organizacją wycieczek kulturalnych, a także agencji golfowych i grup piłkarskich. W odpowiedzi na potrzeby rynku linie Corendon Airlines zdecydowały się na realizację bezpośrednią dla swoich partnerów jako pierwsze w kraju.

„Obecnie liniom lotniczym Corendon Airlines udało się nawiązać współpracę z większością touroperatorów w Polsce, co stanowi dla marki prawdziwe wyróżnienie. Wśród naszych partnerów możemy wymienić firmy takie jak MerlinX oraz BlueVendom, które umożliwiają sprzedaż biletów online – znajdują się tam najbardziej aktualne informacje na temat ilości miejsc, a także ceny. Polscy touroperatorzy najczęściej decydują się na formę częściowo-czarterowaną oraz sprzedaż poprzez partnerów biznesowych. By stać się jednym z nich, wystarczy wypełnić formularz informacji agenta w języku polskim znajdujący się na stronie internetowej www.corendonairlines.com/pl/Formularz-informacji-agenta. Należy również wspomnieć, że współpraca ta nie wymaga ponoszenia ryzyka związanego ze sprzedażą wszystkich miejsc, a jedynie za ich określoną wcześniej ilość. Co więcej, Corendon Airlines planuje dalszą ekspansję na polskim rynku. Obecnie pracujemy nad uruchomieniem kolejnych lotów z Katowic oraz Warszawy do Antalyi, a także z Warszawy do Hurghady” – mówi Alpaslan Ünsal, Przedstawiciel regionalny Corendon Airlines w Polsce.

Zobacz także: Lotnisko w Modlinie zostaje odcięte od pieniędzy. PPL nie zgadza się na zewnętrznego inwestora

Spółka obecnie realizuje strategię współpracy z polskimi touroperatorami

W ubiegłym miesiącu polscy touroperatorzy mieli okazję, by skorzystać z zaproszenia i doświadczyć bezpośrednio jakości usług oferowanych przez firmę Corendon Airlines. Linia lotnicza we współpracy z Polską Izbą Turystyczną zrealizowała bowiem wyjazdy urozmaicone licznymi atrakcjami w towarzystwie przewodników turystycznych, którzy zaprezentowali polskim touroperatorom uroki miasta Antalya. Krajobraz regionu położonego na wybrzeżu Morza Śródziemnomorskiego urozmaica tu pasmo górskie Taurus z licznymi malowniczymi wąwozami i starożytnymi ruinami. Miasto i okolice oferują atrakcje turystyczne dla każdego. Piękne plaże, zabytki z czasów Starożytnej Grecji i Imperium Rzymskiego, sporty wodne, tenis i przede wszystkim golf. W pobliżu znajdują się ruiny starożytnego miasta Side i jego amfiteatr, wodospad Kursunlu z jaskinią, a także słynna Plaża Kleopatry. Podczas wyjazdów goście zostali zaproszeni do hoteli należących do Grupy Turystycznej Corendon Airlines. Wśród nich Titanic Mardan Palace, Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel oraz Calista Luxury Resort, który znajduje się w miejscowości Belek w Turcji. Jeden z najbardziej luksusowych ośrodków wypoczynkowych, zaprojektowany we współpracy z domem mody Versace, stanowi prawdziwą perłę wśród oferty marki.

W sezonie letnim 2020 samoloty Corendon Airlines będą latać do Antalyi, Rodos oraz Heraklionu z największych miast w kraju – Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia oraz Katowic. Do Grupy Turystycznej Corendon, poza liniami lotniczymi, należą również hotele zlokalizowane na całym świecie – 4 hotele w Turcji, 3 w Amsterdamie, 1 na Ibizie i 2 na karaibskiej wyspie Curaçao.

Więcej informacji na temat linii lotniczych Corendon Airlines znajdziemy pod adresem www.corendonairlines.com.

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker