Finanse

Szybka pożyczka na udany urlop

Lato to idealna pora na naładowanie baterii. Wypocząć można zarówno na kanaryjskich plażach, jak i podczas górskiej wyprawy w Dolomity. Do zwiedzenia jest cały świat! Pomocna w spełnianiu wakacyjnych marzeń jest szybka pożyczka Feniko. Poniżej znajdują się wskazówki co zrobić, aby otrzymać środki na wakacyjne wyprawy przez internet, bez wychodzenia z domu.

Feniko – gwarancja szybkiej pożyczki

Feniko oferuje pożyczki krótkoterminowe. Można pożyczyć od kilkuset złotych do 2500 tysiąca. Taka kwota pozwoli na spędzenie wakacyjnego wypoczynku, w wielu topowych kurortach wakacyjnych. Minimalny okres spłaty to 7 dni, a maksymalny – 184 dni. Przy pomocy intuicyjnego kalkulatora, z łatwością można obliczyć wysokość prowizji, odsetek i RRSO. Wystarczy tylko wpisać kwotę i okres spłaty, a narzędzie pokaże najważniejsze informacje. Klient dobiera wariant, pod swoje indywidualne potrzeby. Kalkulator Feniko to rozwiązanie, które bardzo ułatwia proces zawierania umowy pożyczkowej i sprawia, że jest on niezwykle przejrzysty. Proces jest prosty i odbywa się w trzech krokach. Co należy zrobić, aby dostać szybką pożyczkę na udany urlop?

  • Złożenie wniosku – wystarczy założyć konto
  • Analiza – ocena zdolności kredytowej
  • Otrzymanie gotówki na konto

Feniko – szybka pożyczka przez internet

Na uwagę zasługuje możliwość zawierania umowy pożyczkowej przez internet. Nie trzeba wychodzić z domu, aby w przeciągu jednego dnia otrzymać przelew na swoje konto. Proces można wykonać zdalnie, przy użyciu m.in. smartfona lub laptopa. Wszystkie kroki są opisane na stronie internetowej. Po zalogowaniu otrzymuje się dostęp do panelu klienta, w którym można sprawdzić status pożyczki i wszelkie inne istotne informacje. W razie jakichkolwiek problemów, konsultanci Feniko służą pomocą. Można skontaktować się z nimi przy pomocy formularza kontaktowego lub tradycyjnie: mailowo, telefonicznie.

Pożyczki Feniko to rozwiązanie, które jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. To gwarancja wiarygodności, intuicyjności i przejrzystości. W te wakacje warto spełnić marzenia i zwiedzić świat. Odwiedź stronę Feniko, skorzystaj z kalkulatora i wyjedź na wakacje!

Zobacz także: Krach kredytowy w Polsce – czy jest prawdopodobny?

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker