Polska

Wystartowała czwarta odsłona kampanii PKN ORLEN #DobryKierowca – „Dbajmy o nasz świat z dziecięcą energią”

Robert Kubica i jego najmłodsi pomocnicy w nowej odsłonie kampanii PKN ORLEN #DobryKierowca promują zachowania ekologiczne. Akcja pod hasłem ,,Dbajmy o nasz świat z dziecięcą energią’’ ma na celu budowanie świadomości i postaw sprzyjających ochronie środowiska naturalnego.

#DobryKierowca – start kampanii 

W najnowszej odsłonie kampanii występują najmłodsi eko-doradcy oraz Robert Kubica główny ambasador całego cyklu #DobryKierowca. Odkrywają oni świat ekologii i pokazują, że każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego, w którym żyjemy, świadomie wybierając właściwe produkty i usługi. W kampanii przedstawiono przykłady z ekologicznej oferty stacji ORLEN oraz działania wspierające przyjazne planecie zachowania klientów.

Zobacz także: Orlen zbuduje stacje tankowania wodoru w Wałbrzychu, Poznaniu i Katowicach

Na stacjach paliw ORLEN duża gama produktów oferowana jest w opakowaniach jednomateriałowych, łatwych do recyklingu, a plastikowe słomki zostały zastąpione papierowymi. Dostępne są też czterokomorowe kosze na śmieci, które ułatwiają segregację odpadów oraz ich recykling. Kierowcy są zachęcani do korzystania z myjni automatycznych zamiast ręcznego mycia pojazdu. Taki wybór to znaczna oszczędność wody, która po oczyszczeniu jest ponownie wykorzystywana, a zastosowane środki myjące są biodegradowalne i ulegają pełnemu rozkładowi w ciągu 28 dni.

Zobacz także: Polski przemysł zaskakuje. Tym razem w branży motoryzacyjnej

Kampania #DobryKierowca  „Dbajmy o nasz świat z dziecięcą energią” jest obecna w telewizji, radiu, a także w prasie oraz Internecie i potrwa do 30 listopada br. Za przygotowanie produkcyjne spotów i kreacje odpowiedzialna była agencja reklamowa City z Krakowa.

W Arabii Saudyjskiej powstaje najnowocześniejsze miasto świata

Wszelkie prawa do treści zastrzeżone.

Agnieszka Patyk

Absolwentka studiów azjatyckich dalekowschodnich, studentka KU Leuven i ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoją przyszłość wiąże z finansami, ze szczególnym uwzględnieniem dalekowschodnich giełd papierów wartościowych. Jej pasją są języki obce, posługuje się angielskim, chińskim, rosyjskim oraz niemieckim. Współautorka monografii naukowej „Systemy Polityczne państw Bliskiego Wschodu”.

Polecane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker